Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry.Ostanio byłam u stomatologa ponieważ mam do leczenia zęba kanałowo pod mikroskopem niestety nie dało rady ponieważ bardzo mi łzawiły oczy . Leczenie kanałowe pod mikroskopem wymaga pozycji leżącej czy są gabinety stomatologiczne gdzie wykonuję się takie leczenie zęba w pozycji siedzącej?
8 komentarz
ostatni 17 dni temu  
/ gość
Gabinet Stomatologiczny Lityńscy w Jaworze http://www.litynscy.pl/ oferuje szeroki zakres usług, w tym również rozwiązania estetyczne jak licówki. Mój mąż wykonywał ten zabieg i nigdy nie spotkał się z tak profesjonalną i precyzyjną obsługą. Polecam.
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Witam, proszę o informację czy zabieg Icon może spowodować że białe plamki staną się bardziej widoczne? czy jeśli cos takiego się stało to zostało coś źle wykonane?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Dzień dobry, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Miałam ekstrakcje górnej czwórki i teraz trójka jest cofana w jej miejsce (aby wyrównać linię pośrodkową, drugiego kła do góry nie mam za dziecka została usunięty z podniebienia). Ta 3 już się cofnęła sporo ale zauważyłam ze zmieniła kolor byłam z tym u stomatologa. Ubytków, próchnicy nie ma. Miałam robiony tomograf też nic nie wykazał. Kazali obserwować i na razie bez leczenia kanałowego. Czy jeden ząb może sam zmienić barwę, czy to oznacza że on umiera.? Czy byłoby to widoczne na tomografie?
3 komentarz
ostatni 17 dni temu  
/ gość
Gdzie W stolicy zrobię implanty ?
14 komentarz
ostatni miesiąc temu  
wiesz już może co zrobić?
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam mam 20 lat. Zorientowałem się, że mam wadę zgryzu gdy miałem około 13 lat, mojej rodziny nie było stać na aparat ortodontyczny więc nic z tym nie robiłem. Przednie zęby dolne są zdecydowanie wyżej niż reszta przez co całe wchodzą pod przednie zęby górne nie pozwalając reszcie zębów do końca domknąć zgryz. Górne zęby idą w prostej linii. Teraz mam pytanie co to za wada zgryzu i jak wygląda jej leczenie ponieważ nie mogę znaleźć nic podobnego w Internecie.
2 komentarz
ostatni 17 dni temu  
/ gość
Witam. Mam uczulenie na nikiel , ortodonta zaproponował mi zalozenie apratu estetycznego . Po zalozeniu aparatu okazało się że łuk apratu jest z 24 k złota (wcześniej nie było o nim mowy , oczywiście sporo kosztuje) proszę o informację czy istnieje możliwość założenia łuku z innego tworzywa żeby ograniczyć ogromne koszta wizyt u ortodonty. Planowane wizyty były około 300 zł, a szukuje się 800..proszę o pomoc.
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: