REKLAMA:

Popularne na forum

Witam, proszę o informację czy zabieg Icon może spowodować że białe plamki staną się bardziej widoczne? czy jeśli cos takiego się stało to zostało coś źle wykonane?
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Witam. W poniedziałek ortodontka zdjęła mi aparat, wcześniej dala do podpisania swistek, że jestem zadowolony z efektu. Po zdjecu, jak już przyszedłem do chaty zacząłem się przygladac, to stwierdziłem, że jednak nie tak to powinno wyglądac. Niby detale, ale sorry miała 5 lat żeby to ustawić jak należy. Miało być 2,5 roku. W aparacie, gdy są zamki wygląda to inaczej po zdjeciu inaczej. Orientujecie się czy dałoby się to jeszcze reklamować? Kur***ich dostaje, bo po takim czasie to naprawdę powinna to ustawić konkretnie. Pozdrawiam
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
Dzień dobry.Ostanio byłam u stomatologa ponieważ mam do leczenia zęba kanałowo pod mikroskopem niestety nie dało rady ponieważ bardzo mi łzawiły oczy . Leczenie kanałowe pod mikroskopem wymaga pozycji leżącej czy są gabinety stomatologiczne gdzie wykonuję się takie leczenie zęba w pozycji siedzącej?
7 komentarz ostatni miesiąc temu
 
/ gość
Witam. Mam uczulenie na nikiel , ortodonta zaproponował mi zalozenie apratu estetycznego . Po zalozeniu aparatu okazało się że łuk apratu jest z 24 k złota (wcześniej nie było o nim mowy , oczywiście sporo kosztuje) proszę o informację czy istnieje możliwość założenia łuku z innego tworzywa żeby ograniczyć ogromne koszta wizyt u ortodonty. Planowane wizyty były około 300 zł, a szukuje się 800..proszę o pomoc.
2 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Dzień dobry, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Miałam ekstrakcje górnej czwórki i teraz trójka jest cofana w jej miejsce (aby wyrównać linię pośrodkową, drugiego kła do góry nie mam za dziecka została usunięty z podniebienia). Ta 3 już się cofnęła sporo ale zauważyłam ze zmieniła kolor byłam z tym u stomatologa. Ubytków, próchnicy nie ma. Miałam robiony tomograf też nic nie wykazał. Kazali obserwować i na razie bez leczenia kanałowego. Czy jeden ząb może sam zmienić barwę, czy to oznacza że on umiera.? Czy byłoby to widoczne na tomografie?
2 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
dzień dobry mam probelm z dentystą. Od 2,5 roku mam założony aparat zęby górne mi się schowały pod dolne zrobiły się szpary pomiędzy zębami a dentysta mówi że to normalne i zwleka z zdięcięm aparatu od 0.5 roku ponieważ aparat powinien zostać zdięty po 2 latach . Myslałem czy by nie wziąść od nich tych zdięć co robili na samym początku i udać się na konsultacje do innego dentysty ? I czy mogę poprosić o ten zdięcia co zostały zrobione przed założeniem aparatu.
1 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Witam, chciałabym się poradzić odnośnie zęba córki, który zbyt wysoko rośnie....może ktoś miał podobną sytuację i coś podpowie, czekamy na wizytę u ortodonty ale niestety trochę to trwa...[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/3ebc4bb98d53deaa12fd09b6e8dcf0e5.jpg[/img]
2 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Witam.  wybierałem już zeby z 6 razy na przestrzeni 3 lat. mam problem mimo stosowania bialej diety podczas wybielania i tydzien po. Mimo nie palenia, nie picia, i dbania o zeby BARDZO ale to bardzo szybko żołna. Po 2/3tygodniach wracają do swojego wyjściowego koloru czyli żółtego mimo że są wybielone na śnieżno biały. Co robić?
3 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA: