Reklama:

Popularne na forum

Skoro jesteś z Wrocławia to polecam niedaleko klinikę w Jaworze, litynscy.pl. Każdy, kto szuka kompetentnych specjalistów i przyjaznej atmosfery, powinien ich odwiedzić.
11 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
To zazdroszczę! Ja dalej zmagam się z podrażnieniami i rankami spowodowanymi aparatem, ale i tak jest już o niebo lepiej niż na początku. Stosuję właśnie ten Aftident i naprawdę czuję ogromną ulgę. Ten efekt chłodzenia i znieczulenia to jest coś - chyba wiecie, o czym mówię
6 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Polecam wybielanie metodką nakładkową. Wybieliłem zęby pół roku temu o kilka tonów, i do dzisiaj efekt jest super. Bardzo jestem zadowolony. A wybielałem w klinice na placu szczepańskim w Krakowie.
24 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Hej będzie trzeba odwrócić kamuflaż czyli odwrócić efekt leczenia i później operacja
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
[CYTAT] gość 13-08-2020, 11:27:18 [CYTAT]Gość 2018-01-22 09:13:35 Od 2 miesiecy rosną mojemu 5.5 latkowi dolne zęby stałe. Zauważylam że na jednej z nich na samym środku jest żółta (niezdrapywalna) plamka. Dużo czytałam nt.przebarwień ale moje dziecko nie brało antybiotyków. Zęby mleczne mial białe, bez przebarwień, jednak dość łatwo się psuły, wszystkie są wyleczone, gora jedynka jest martwa ponieważ trzeba bylo zatruć ten ząbek. Lakierujemy co 3-5 miesięcy. Czy ta plamka to przebarwienie, kamien a noze prochnica? Ma ksztalt okrągly, jest na samym srodku i kolor żółty. W nastepnym poscie dodam zdjecie.[/CYTAT] Witam .mamy taki sam problem jedynka wychodzi już z taką plamką. Pozbyliscie się jej jakoś ? Co to może być ? Od czego?pozdrawiam[/CYTAT] U nas to samo. Czy wiadomo skąd to się wzięło?
11 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Ja polecam wybielanie metodą nakładkową, daje długtrwały efekt, można wybielić zęby nawet o kilka tonów , ja od pół roku ciesze się pięknym uśmiechem, a wybielałam w klinice denstycznej na placu szczepaskim w Krakowie - polecam!
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam mam 20 lat. Zorientowałem się, że mam wadę zgryzu gdy miałem około 13 lat, mojej rodziny nie było stać na aparat ortodontyczny więc nic z tym nie robiłem. Przednie zęby dolne są zdecydowanie wyżej niż reszta przez co całe wchodzą pod przednie zęby górne nie pozwalając reszcie zębów do końca domknąć zgryz. Górne zęby idą w prostej linii. Teraz mam pytanie co to za wada zgryzu i jak wygląda jej leczenie ponieważ nie mogę znaleźć nic podobnego w Internecie.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli myślicie o implantach to z czystym sumieniem polecam dr Balczyńskiego - robiłem u niego implanty i bez wahania polecam kazdemu. Najlpeszy implantolog!
15 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama: