REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

U Naszego synka takie same plamy, czy wiadomo co to jest?
3 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
I co ostatecznie zrobiła Pani z tym ząbkiem? Mój 12 latek ma identyczną sytuację.
3 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Dzień dobry. Mam pytanie bo jakoś nie dopytałam dentystki. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie z 2 - letnia córką. Usłyszałam, że dziecko ma ładne zdrowe ząbki bez próchnicy po czym Pani szybko posmarowała zęby trzonowe czymś żółtym. Dodała tylko, ze swoim dzieciom też tak robiła. Moje pytanie co to jest? Dentystka mi odpowiedziała że zabejcowala ząbki... Proszę o informację co to mogło być? Dodatkowo stwierdziła, że trzeba delikatnie podpiłowac dolną trójkę żeby zgryz się zamykał. Czy coś takiego robi się tak małym dzieciom?
1 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
Witam. W poniedziałek ortodontka zdjęła mi aparat, wcześniej dala do podpisania swistek, że jestem zadowolony z efektu. Po zdjecu, jak już przyszedłem do chaty zacząłem się przygladac, to stwierdziłem, że jednak nie tak to powinno wyglądac. Niby detale, ale sorry miała 5 lat żeby to ustawić jak należy. Miało być 2,5 roku. W aparacie, gdy są zamki wygląda to inaczej po zdjeciu inaczej. Orientujecie się czy dałoby się to jeszcze reklamować? Kur***ich dostaje, bo po takim czasie to naprawdę powinna to ustawić konkretnie. Pozdrawiam
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
Witam. Chciałbym zapytać czy przy braku lewej czwórki i prawej piątki na górnej części uzębienia można mieć aparat ortodontyczny? Czy szczeliny powstałe w braku zębów zmniejsza się i nie trzeba będzie wstawiać implantów?
1 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
Dzień dobry, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Miałam ekstrakcje górnej czwórki i teraz trójka jest cofana w jej miejsce (aby wyrównać linię pośrodkową, drugiego kła do góry nie mam za dziecka została usunięty z podniebienia). Ta 3 już się cofnęła sporo ale zauważyłam ze zmieniła kolor byłam z tym u stomatologa. Ubytków, próchnicy nie ma. Miałam robiony tomograf też nic nie wykazał. Kazali obserwować i na razie bez leczenia kanałowego. Czy jeden ząb może sam zmienić barwę, czy to oznacza że on umiera.? Czy byłoby to widoczne na tomografie?
2 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
dzień dobry mam probelm z dentystą. Od 2,5 roku mam założony aparat zęby górne mi się schowały pod dolne zrobiły się szpary pomiędzy zębami a dentysta mówi że to normalne i zwleka z zdięcięm aparatu od 0.5 roku ponieważ aparat powinien zostać zdięty po 2 latach . Myslałem czy by nie wziąść od nich tych zdięć co robili na samym początku i udać się na konsultacje do innego dentysty ? I czy mogę poprosić o ten zdięcia co zostały zrobione przed założeniem aparatu.
1 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Dzień dobry. Chciałbym uzyskać wstępną opinię na temat skosujących się zębów stałych. Czy w przykładzie na załączonym zdjęciu dziecka, konieczna jest interwencja usunięcia mleczaków 1 i 2? Będę wdzięczny za opinię. [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/e5963addf1a2f5a667b4f26bba05517b.jpg[/img]
1 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: