Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry.Ostanio byłam u stomatologa ponieważ mam do leczenia zęba kanałowo pod mikroskopem niestety nie dało rady ponieważ bardzo mi łzawiły oczy . Leczenie kanałowe pod mikroskopem wymaga pozycji leżącej czy są gabinety stomatologiczne gdzie wykonuję się takie leczenie zęba w pozycji siedzącej?
8 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
na zapas nie warto się martwić, ale sprawdzić rzeczywiście trzeba. Jeśli już nie boli to poszukaj sobie na spokojnie wizyty, ale jakby ból wrócił to myślę, że warto odwiedzić lekarza jak najszybciej. Ja kiedyś miałam przypadek nagłego silnego bólu i bardzo polecam w takich przypadkach Scandinavian Clinic. Zostałam przyjęta od razu, bardzo miły pan doktor wszystko dokładnie sprawdził na miejscu. U mnie okazało się, że jest głęboka próchnica, która wymaga szybkiego leczenia, dlatego zawsze polecam innym dmuchac na zimne ;) Powodzenia!
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
To zazdroszczę! Ja dalej zmagam się z podrażnieniami i rankami spowodowanymi aparatem, ale i tak jest już o niebo lepiej niż na początku. Stosuję właśnie ten Aftident i naprawdę czuję ogromną ulgę. Ten efekt chłodzenia i znieczulenia to jest coś - chyba wiecie, o czym mówię
6 komentarz
ostatni 20 dni temu  
Tak, mogą mieć negatywny wpływ na szkliwo.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
a nasz rodzinka pomyka do dental care tychy.
26 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Dzień dobry, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Miałam ekstrakcje górnej czwórki i teraz trójka jest cofana w jej miejsce (aby wyrównać linię pośrodkową, drugiego kła do góry nie mam za dziecka została usunięty z podniebienia). Ta 3 już się cofnęła sporo ale zauważyłam ze zmieniła kolor byłam z tym u stomatologa. Ubytków, próchnicy nie ma. Miałam robiony tomograf też nic nie wykazał. Kazali obserwować i na razie bez leczenia kanałowego. Czy jeden ząb może sam zmienić barwę, czy to oznacza że on umiera.? Czy byłoby to widoczne na tomografie?
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
wiesz już może co zrobić?
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Warto poradzić się w gabinecie Lityńscy. Myślę, że to najlepszy wybór. Profesjonalny zespół, nowoczesne metody leczenia i przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta zawsze skończy się dobrym skutkiem.
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: