Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Ja miałam wyrwaną górną 6-stkę pięć dni temu i też się zastanawiam czy wszystko dobrze się goi... Przez ten cały czas nic nie bolało, dziś lekko czuję i się niepokoję czy może mi ten skrzep nie wypada przypadkiem... Nie palę, nie płukałam zębów, nie myłam okolicy, staram się jeść drugą stroną itd. Jedyne do czego można się przyczepić to doustne tabletki antykoncepcyjne (słyszałam że mają zły wpływ). Mam to miejsce takie raczej czerwono-białawe i mam wrażenie jakby lekko czegoś tam ubyło (na początku było pełniej). Czy jest się czego obawiać?
9 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Czy tak powinna wyglądać rana w czwartej dobie po usunięciu zęba ?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry, Mam 35 lat i bardzo zaawansowaną próchnicę. W dzieciństwie przeżyłem traumę z dentystą szpitalnym i do tej pory mam bardzo głęboki uraz psychiczny. Jest mi z tym bardzo wstyd, że tak zaniedbałem uzębienie. Nie ma co sie tłumaczyć jest to moja wina i mój strach którego nie mogłem przezwyciężyć. Czy może ktoś polecić dentystę/klinikę w Warszawie lub okolicy która zajmuje się takimi przypadkami? Z góry dziękuję za pomoc.
3 komentarz
ostatni 22 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 08-06-2023, 18:38:59 Czy to dobrze sie goi po wyrwaniu jedynki? [/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam, 6 dni temu miałam usuwaną ósemkę, dalej odczuwam ćmiący ból i ból dziąsła wokół miejsca po usuniętym zębie, zastanawiam się czy nie zrobił się suchy zębodół, dodaje zdjęcie i proszę o odpowiedź.[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/583c0cacbc9330d17a707629aa6b0d0e.jpg[/img]
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam, na zdjeciu na dole pod 5 znajduje się malutka rzecz, i czy może ona powodować dolegliwości bólowe ?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Czy mogę prosić o kontakt do Pana? Mam identyczne cos na wardze i martwię się ze to rak.
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Zdecydowanie powiedzieć lekarzowi. Skoro planowany jest kolejny zabieg trzeba się upewnić, że poprzedni poszedł zgodnie z planem i ten ból nie jest wynikiem jakichś powikłań. Jeśli chodzi o takie zabiegi to bardzo polecam doktora Adama Balczyńskiego ze Scandinavian Clinic, świetny specjalista, chyba najlepszy w swoim fachu.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: