Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Jestem po usunięciu już wszystkich ósemek i owy "szpikulec" miałem trzykrotnie ;) BEZ OBAW! jest to po prostu kość, która otaczała ząb. Jeśli Ci to nie przeszkadza i nie powoduje podrażnień w okolicach to nie przejmuj się tym! Myj normalnie ząbki, zapomnij o tym i zobaczysz, że po paru tygodniach wraz z gojeniem się kości ten problem sam zniknie :)
13 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
miesiąc temu miałem usuwaną ósemkę dolną i po tygodniu zrobił mi się zębodół teraz już to się niby zagoiło ale dziura została,czy tak już zostanie czy dziura się jeszcze wypełni nową tkanką?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry, piszę o poradę. Kilka lat temu miałam usuwane 2 zęby w odcinku bocznym, zęby się przesunęły i została luka na 1.5 zęba. Jakie mam możliwości aby wstawić brakujące zęby? Czy w grę wchodzi tylko leczenie ortodontyczne? Czy podczas takiego leczenia jest możliwość aby zakryć tą lukę, żeby nie było widać tych brakujących zębów?
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Miałam podobny problem - tylko Zębatka w Grodzisku Mazowieckim sobie poradziła, polecam
4 komentarz
ostatni 3 dni temu  
/ gość
Poradź się w Gabinecie Lityńscy. Wiele rzeczy są w stanie uratować, może w tym przypadku też coś poradzą.
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Witam, zaniedbałem stan uzębienia i wziąłem się za leczenie. W wyniku badania pantomogramu wyszlo m,.in. coś takiego Zęby leczone endodontycznie : 16 - cieniujące wypełnienie widoczne w świetle trzech kanałów. Kanał podniebienny wypełniony z nadmiarem. Przejaśnienie radiologiczne w projekcji wierzchołka korzenia policzkowego dystalnego, może odpowiadać zmianie osteolitycznej - do szerszej diagnostyki. Poczytałem w internecie się bardzo wystraszyłem, proszę o interpretację
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam, w poniedziałek miałem przeprowadzoną ekstrakcję dwóch górnych ósemek. Czy tak powinny wyglądać dziury dwa dni po?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Witam czy to może być suchy zębodół? Jestem 4 dzień po ekstrakcji 7. Boli jeszcze dziaslo ale pozatym jakiegoś mocnego bólu nie odczuwam. W srodku widać coś szarego. Miałam wkładany prf do środka. Te szwy również wydaje mi się, że są źle założone.
1 komentarz
ostatni 4 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: