Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 13-08-2020, 11:27:18 [CYTAT]Gość 2018-01-22 09:13:35 Od 2 miesiecy rosną mojemu 5.5 latkowi dolne zęby stałe. Zauważylam że na jednej z nich na samym środku jest żółta (niezdrapywalna) plamka. Dużo czytałam nt.przebarwień ale moje dziecko nie brało antybiotyków. Zęby mleczne mial białe, bez przebarwień, jednak dość łatwo się psuły, wszystkie są wyleczone, gora jedynka jest martwa ponieważ trzeba bylo zatruć ten ząbek. Lakierujemy co 3-5 miesięcy. Czy ta plamka to przebarwienie, kamien a noze prochnica? Ma ksztalt okrągly, jest na samym srodku i kolor żółty. W nastepnym poscie dodam zdjecie.[/CYTAT] Witam .mamy taki sam problem jedynka wychodzi już z taką plamką. Pozbyliscie się jej jakoś ? Co to może być ? Od czego?pozdrawiam[/CYTAT] U nas to samo. Czy wiadomo skąd to się wzięło?
11 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Przed przystąpieniem do zabiegu, polecam zaznajomić się z informacjami dotyczącymi licówek. O tym, czy warto zakładać licówki, możesz przeczytać w tym artykule: https://www.portalzdrowie.com/licowki-czy-warto/
4 komentarz
ostatni 2 dni temu  
/ gość
Ja polecam wybielanie metodą nakładkową, daje długtrwały efekt, można wybielić zęby nawet o kilka tonów , ja od pół roku ciesze się pięknym uśmiechem, a wybielałam w klinice denstycznej na placu szczepaskim w Krakowie - polecam!
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Czy sa wypełnienia które nie świecą w świetle ultrafioletowym? To naprawdę jest zawstydzające jak się jest w klubie i ma się połatane zęby. Fajnie jakby można było mieć plomby któ®e się zbytnio nie odróżniają od zębów.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Dzien dobry, jakie sa metody na wybielalnie zebow po zrobieniu sobie bondingu?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli myślicie o implantach to z czystym sumieniem polecam dr Balczyńskiego - robiłem u niego implanty i bez wahania polecam kazdemu. Najlpeszy implantolog!
15 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Hej będzie trzeba odwrócić kamuflaż czyli odwrócić efekt leczenia i później operacja
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Co jeszcze można stosować?
7 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Reklama:
Reklama: