Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam Pytanie brzmi: Czy ząb po zatruciu musi być leczony kanałowo jak najszybciej? Czy jest możliwość wyjęcia trutki i zostawienia go tak na około 2-3 miesiące? Leczenie kanałowe jest bardzo drogie a ubezpieczenie będę miał dopiero w sierpniu i chciałbym to zrobić na NFZ.
20 komentarz
ostatni 24 dni temu  
/ gość
Nie wyobrażam sobie chodzić bez zębów szczególnie z przodu, a miałam wypadek podczas którego straciłam 1 i 2. Proteza w wieku trzydziestukillku lat odpada. Wstawiałam implanty i wykonałam je w Eurodental w Warszawie. Jestem zadowolona z jakości oraz ceny były przystępne. Moge polecić jeśli ktoś szuka akurat w Warszawie dobrego implantologa.
14 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Dr Balczynski to zdecydowanie najlpeszy chirurg dentystyczny i implantolog. Oboje z żoną jesteśmy zachwyceni dlatego polecamy szczerze dalej. Naprawde warto!
22 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: