Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam, jestem 5 dni po usunieciu szóstki. Byl to zab leczony kanalowo i podchodziła ropa. Niestety podczas usuwania umalam sie 1 korzeń, ale dosłownie kawałek. Niestety bylo wiercenie, dłubanie jeszcze przez 1h. Zdjęcie wykazało, ze jest ok. Mam antybiotyk. Ale bol nadal jest, dentysta mowil ze tak moze byc bo trochę pomęczył to miejsce. Ale. Zy na pewno jest ok.? Czy to suchy zebodol
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 15-01-2025, 11:52:34 Syn ma wadę na szóstkach, piątkach i górnych jedynkach. Nie zgodziłam się na nic inwazyjnego, chodzimy do stomatologa co 3 miesiące na fluoryzację, stosujemy pasty GC a codziennie pastę i płyn Ziaji do remineralizcji zębów, od razu widzę jak syn to olewa, bo plamy robią się żółte, od płynu się rozjaśniają, tak już dwa lata i na razie nie jest gorzej. Próbowałam podpytać się na uniwerku czy mają coś nowego, może jakieś próby kliniczne, ale to jakiś beton- najpierw mam się umówić na konsultacje za 200 zł i wtedy powiedzą czy mają coś do zaoferowania. W gabinecie na drugim końcu mojego miasta mają nowość wypełnianie żywicą Icon, to wymaga jednak starcia wierzchniej warstwy, zapytam się mojego stomatologa co o tym myśli.[/CYTAT]:- A jak dzis wyglądają Wasze szóstki?
13 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry. Tydzień temu miałam wyrwana górna 5. Dentysta zszył dosyć dużą ranę po zębie. Dziś byłam na zdjęciu szwów. Niestety skrzep częściowo się oderwał i została niewielka część, która się nie zagoiła. Dentysta włożył w dziąsło Nipas...obecnie jestem 5h po podaniu i zaczęłam odczuwać ból (takie 1-2sekundowe ukłucie). Wstawiam zdjęcie jak to teraz wygląda. Czy tak to powinno być?
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: