Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Przez lata nie lubiłam swojego uśmiechu na zdjęciach. Teraz łapię się na tym, że przestałam zwracać na to uwagę i po prostu się uśmiecham. Zaczęło się od https://ortodonta.tychy.pl.
31 komentarz
ostatni 19 dni temu  
/ gość
Niedługo miną 3 lata od tego jak zamieściłem mój post. Żadnego komentarza, żadnej polemiki. 2 spamy - reklamy gabinetów. Życie płynie dalej...
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry. Tydzień temu miałam wyrwana górna 5. Dentysta zszył dosyć dużą ranę po zębie. Dziś byłam na zdjęciu szwów. Niestety skrzep częściowo się oderwał i została niewielka część, która się nie zagoiła. Dentysta włożył w dziąsło Nipas...obecnie jestem 5h po podaniu i zaczęłam odczuwać ból (takie 1-2sekundowe ukłucie). Wstawiam zdjęcie jak to teraz wygląda. Czy tak to powinno być?
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: