Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

i jak to się slonczylo ?
2 komentarz
ostatni 15 dni temu  
/ gość
Witam. Ząb przed laty leczony kanałowo. Rok temu cześć korony ułamała się. Stomatolog zdecydował aby po "obrobieniu" zostawić na razie tę resztkę, która została. Dzisiaj zauważyłam tę brązową cześć. Wydaje mi się, że te resztki korony lekko się chwieją... Na razie nie boli, ale nie wiem czy to brązowe to cześć zęba czy jakaś narośl, ale twarde jest jak ząb, kość. Cała głupia jestem... Wizyta u lekarza dopiero za 3 tygodnie.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
trzeba leczyć kanałowo a nie iść na łatwiznę i usuwać
4 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry mam wyznaczony termin za miesiąc na wykonanie koron cyrkonowych. Jakis czas temu zdiagnozowano u mnie Liszaj płaski Na dziąśle przy czwórce oraz na sąsiadującym policzku wewnątrz ust. Czy Liszaj płaski będzie Przeciwwskazaniem do wykonania koron? czy mimo wszystko można wykonać zabieg? Zmiana nie boli i nie powiększa się. Jedynie dziąsła zaczerwienieją się pod wpływem alergenów. Oprócz walorów estetycznych nie czuję że coś mam w buzi nie tak.
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Te wystające kości jak wy to nazywacie to „blaszka kostna” samo wyjdzie.
14 komentarz
ostatni 24 dni temu  
/ gość
Witam i jak sytuacja się skończyła ? mam podobnie :(
2 komentarz
ostatni 15 dni temu  
/ gość
Dzień dobry, cierpię na dentofobię. Zdecydowałem się jednak usunąć zęby pod protezę. Jednak na około 12 usuniętych zębów w 2 trzonowych lekarz pozostawił korzenie. Czy zdarza się to w praktyce stomatologicznej, czy też powinno być wyraźnym sygnałem do zmiany lekarza?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam, w poniedziałek miałem przeprowadzoną ekstrakcję dwóch górnych ósemek. Czy tak powinny wyglądać dziury dwa dni po?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: