Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry.Ostanio byłam u stomatologa ponieważ mam do leczenia zęba kanałowo pod mikroskopem niestety nie dało rady ponieważ bardzo mi łzawiły oczy . Leczenie kanałowe pod mikroskopem wymaga pozycji leżącej czy są gabinety stomatologiczne gdzie wykonuję się takie leczenie zęba w pozycji siedzącej?
8 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli myślicie o implantach to z czystym sumieniem polecam dr Balczyńskiego - robiłem u niego implanty i bez wahania polecam kazdemu. Najlpeszy implantolog!
15 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 13-08-2020, 11:27:18 [CYTAT]Gość 2018-01-22 09:13:35 Od 2 miesiecy rosną mojemu 5.5 latkowi dolne zęby stałe. Zauważylam że na jednej z nich na samym środku jest żółta (niezdrapywalna) plamka. Dużo czytałam nt.przebarwień ale moje dziecko nie brało antybiotyków. Zęby mleczne mial białe, bez przebarwień, jednak dość łatwo się psuły, wszystkie są wyleczone, gora jedynka jest martwa ponieważ trzeba bylo zatruć ten ząbek. Lakierujemy co 3-5 miesięcy. Czy ta plamka to przebarwienie, kamien a noze prochnica? Ma ksztalt okrągly, jest na samym srodku i kolor żółty. W nastepnym poscie dodam zdjecie.[/CYTAT] Witam .mamy taki sam problem jedynka wychodzi już z taką plamką. Pozbyliscie się jej jakoś ? Co to może być ? Od czego?pozdrawiam[/CYTAT] U nas to samo. Czy wiadomo skąd to się wzięło?
11 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Warto poradzić się w gabinecie Lityńscy. Myślę, że to najlepszy wybór. Profesjonalny zespół, nowoczesne metody leczenia i przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta zawsze skończy się dobrym skutkiem.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, jestem w trakcie leczenia ortodontycznego. Miałam ekstrakcje górnej czwórki i teraz trójka jest cofana w jej miejsce (aby wyrównać linię pośrodkową, drugiego kła do góry nie mam za dziecka została usunięty z podniebienia). Ta 3 już się cofnęła sporo ale zauważyłam ze zmieniła kolor byłam z tym u stomatologa. Ubytków, próchnicy nie ma. Miałam robiony tomograf też nic nie wykazał. Kazali obserwować i na razie bez leczenia kanałowego. Czy jeden ząb może sam zmienić barwę, czy to oznacza że on umiera.? Czy byłoby to widoczne na tomografie?
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam, za dwa miesiące będę miał robione korony na podbudowie z cyrkonu od 1-6 włącznie na obu łukach, mam kilka zębów do leczenia (około 7-8) w tym jedno leczenie kanałowe. Osoba która będzie mi szlifowała zęby pod korony powiedziała, że nie musze ich leczyć przez szlifem ponieważ ona mi je wyleczy w trakcie. Proszę o radę czy lepiej wyleczyć zęby przed czy zgodnie z tym co powiedziała ta osoba zrobić to wszystko u nich na miejscu? Obawiam się, że przez to spędzę na fotelu kilka godzin dłużej niż bym przyjechał z zębami wyleczonymi lub że coś pójdzie nie tak i będę musiał czekać na kolejną wizytę. Proszę również o rady jak przygotować się to takiego zabiegu oraz jak dbać o korony żeby służyły jak najdłużej. Pozdrawiam.
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Miałam robioną nadbudowę zdrowego zęba kła z góry. Dzisiaj zauważyłam że wypełnienie ma pełno czarnych kropek z tyłu. Czy to może być próchnica? Do dentysty już jestem umówiona.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam mam 20 lat. Zorientowałem się, że mam wadę zgryzu gdy miałem około 13 lat, mojej rodziny nie było stać na aparat ortodontyczny więc nic z tym nie robiłem. Przednie zęby dolne są zdecydowanie wyżej niż reszta przez co całe wchodzą pod przednie zęby górne nie pozwalając reszcie zębów do końca domknąć zgryz. Górne zęby idą w prostej linii. Teraz mam pytanie co to za wada zgryzu i jak wygląda jej leczenie ponieważ nie mogę znaleźć nic podobnego w Internecie.
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: