Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] kingu 28-03-2024, 22:55:59 I co, jak to się skończyło? Mam taką samą dziurkę, miałam tydzień temu usuwaną ósemke.[/CYTAT] I jak? Mam identyczną sytuację a dwa dni temu usuwałem.
5 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Rusza mi siw zab i boli . Boje sie go wyrwac czy to może być skomplikowane
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam czy to może być suchy zębodół? Jestem 4 dzień po ekstrakcji 7. Boli jeszcze dziaslo ale pozatym jakiegoś mocnego bólu nie odczuwam. W srodku widać coś szarego. Miałam wkładany prf do środka. Te szwy również wydaje mi się, że są źle założone.
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Dzień dobry, czy rana wygląda prawidłowo? Dzisiaj o godzinie 16:00 mijać będzie 3 doba od ekstrakcji zatrzymanej ósemki. Co prawda nie jest to mój pierwszy zabieg związany z pierwszą ósemką, gdyż to na szczęście mój ostatni ząb mądrości, aczkolwiek operacja była bardzo trudnym przypadkiem. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam, może tutaj znajdę odpowiedź. Jestem po ekstrakcji górnej 6, jeden szew, ale zanim do tego doszło od kilku dni obserwowałam wypływającą ropę z podniebienia. Przykry zapach, barwa żółto-zielona. Po zabiegu chirurg nie wypisała mi nawet antybiotyku. Ropa nadal się pojawia, udałam się do lekarza rodzinnego, ponieważ spuchł mi policzek i gdy go dotknęłam czułam ponownie, że wydobywa się więcej ropy. Lekarz wypisał mi dwa antybiotyki. Drugi antybiotyk że względu na podejrzenie zapalenia zatok szczekowych. Przyjmuję 3 dzień i ropy jest więcej. Co dalej? Zaczynam się martwić...
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
jak to się zakończyło wszystko dobrze? u mnie wygląda podobnie 2 dni po wyrwanej 7
2 komentarz
ostatni 4 dni temu  
/ gość
Dzień dobry, cierpię na dentofobię. Zdecydowałem się jednak usunąć zęby pod protezę. Jednak na około 12 usuniętych zębów w 2 trzonowych lekarz pozostawił korzenie. Czy zdarza się to w praktyce stomatologicznej, czy też powinno być wyraźnym sygnałem do zmiany lekarza?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
trzeba leczyć kanałowo a nie iść na łatwiznę i usuwać
4 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: