Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

trzeba leczyć kanałowo a nie iść na łatwiznę i usuwać
4 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Brak zębów w odcinku bocznym może prowadzić do różnych problemów, takich jak przesuwanie się pozostałych zębów i powstawanie luk, ale są na to sposoby. Polecam przeczytać artykuł [url=https://www.portalzdrowie.com/wstawianie-zebow-czym-zastapic-utracone-zeby/]Wstawianie zębów–czym zastąpić utracone zęby ?[/url]
2 komentarz
ostatni 2 dni temu  
/ gość
też chętnie się dowiem
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Witam, ostatnio przez przypadek złamałem zęba, niestety jest do dwójka, ząb martwy, leczony wcześniej kanałowo. Byłem u specjalisty i za implant + koronkę będę musiał zapłacić ok 11 000 zł. Przeraża mnie ta kwota, to serio tyle kosztuje? I jeszcze jest ryzyko, że implant się nie przyjmie :-( Co o tym myślicie? :-)
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Dzień dobry mam wyznaczony termin za miesiąc na wykonanie koron cyrkonowych. Jakis czas temu zdiagnozowano u mnie Liszaj płaski Na dziąśle przy czwórce oraz na sąsiadującym policzku wewnątrz ust. Czy Liszaj płaski będzie Przeciwwskazaniem do wykonania koron? czy mimo wszystko można wykonać zabieg? Zmiana nie boli i nie powiększa się. Jedynie dziąsła zaczerwienieją się pod wpływem alergenów. Oprócz walorów estetycznych nie czuję że coś mam w buzi nie tak.
1 komentarz
ostatni 2 dni temu  
/ gość